XFX 7600GS

Питання пов'язані з не дуже старих або нових ПК
ApostolCV
Повідомлень: 248
З нами з: 13 червня 2022, 15:42

XFX 7600GS

Повідомлення ApostolCV »

Маю вищевказаний девайс. Аби лишній раз не гвалтувати 3850 раз вибрав її для тесту розгонів P4-х щоб не було упора в ГПУ.
Тест проводив по методу по 15 прогонів 3Дмарків ('01,'03,'05) так сказати для перевірки стабільності розгону..поки не спустився до сток частот :mrgreen:
І тут я задумався а можливо відеокарта/ драйвер іноді роблять мізги. Не завжди... Не ловив на якому саме тесті.
Проте може виводитися в помилку "ошибка драйвера nv....."
Версія драверу 301.42 для win xp

Які ваші думки?
----------------------------------------------------
У пошуку Pentium 4 Extreme Edition.
Топовий "Віллі" під 423.
Інші інженерники обговорю. :!: :?: :?:
vaz2101
Повідомлень: 291
З нами з: 21 червня 2022, 11:02

Re: XFX 7600GS

Повідомлення vaz2101 »

ApostolCV писав: 22 лютого 2023, 14:47 Маю вищевказаний девайс. Аби лишній раз не гвалтувати 3850 раз вибрав її для тесту розгонів P4-х щоб не було упора в ГПУ.
Тест проводив по методу по 15 прогонів 3Дмарків ('01,'03,'05) так сказати для перевірки стабільності розгону..поки не спустився до сток частот :mrgreen:
І тут я задумався а можливо відеокарта/ драйвер іноді роблять мізги. Не завжди... Не ловив на якому саме тесті.
Проте може виводитися в помилку "ошибка драйвера nv....."
Версія драверу 301.42 для win xp

Які ваші думки?
Була схожа історія з драйверами нвідіа під Асус 7100 треба було шукати детонатори треба було брати не універсальний драйвер і т.д. Так, є такий момент з драйверами. Наприклад 56.55 під ХР не такий хороший як 32 та 41 випуск
ApostolCV
Повідомлень: 248
З нами з: 13 червня 2022, 15:42

Re: XFX 7600GS

Повідомлення ApostolCV »

Вмієте ви розчарувати :mrgreen:
Я 56.55 використовував для Fx та 3/4 серії...помічав , що вони не ідеальні...
Окрема історія боротьби з VIA 694X
В любому випадку дякую за інформацію стосовно XFX7600GS та дров.
----------------------------------------------------
У пошуку Pentium 4 Extreme Edition.
Топовий "Віллі" під 423.
Інші інженерники обговорю. :!: :?: :?:
vsharun
Повідомлень: 4
З нами з: 22 лютого 2023, 17:51

Re: XFX 7600GS

Повідомлення vsharun »

Я перевіряю розгон проца через Prime95 smallest.
Пам'ять - те саме, але largest - сильніше грузить контроллер пам'яті/пам'ять та її таймінги. TestMem5 v0.12 (best configs) - саму пам'ять.
Якщо треба відяху - demoloop якоїсь ігрухи, яку важко, але тягне відяха. furmark доречі дуже ок.

Тести типу 3dmark вони крешаться і незрозуміло хто винен. А коли фокусовані тести - вже зрозуміло.

У Вашому кейсі проблема може бути ще у motherboard (12V чи 6.3V конденсатори ?), у блоку живленні (наприклад якщо материнка стара і 5В, то може бути слаба 5В лінія і навпаки, якщо материнка 12В, то слаба 12В лінія в БЖ). Можливі суттєві пульсації по 5/12В лініях. Я б взяв якогось суперстабільного БЖ для перевірки, у якого 100% все ок з пульсаціямиі стабільністю ліній - Corsair топовий чи Asus ROG Thor/Strix. Сучасні БЖ ідуть із слабими 5В лініями - 20-25А, коли старі БЖ це 30-50А. І навпаки по 12В лініям.

Драйвери - це останє, тому що там зазвичай детерміністичні креші і вони є в ерраті по наступним версіям.
ApostolCV
Повідомлень: 248
З нами з: 13 червня 2022, 15:42

Re: XFX 7600GS

Повідомлення ApostolCV »

Із моїх спостережень Prime95 в основному грузить ФПУ.
В мене були випадки , коли годинами крутив прайм (допустим на проці з 4.4 ГГц ) а якщо крутити ігри/марки то проц виявляється стабільним лише на 3.8.
Тобто Прайм це цікавий лакмусовий папірець. Хоча якщо у праймі проц не їде то і в іншому він буде падати.
775Dual-VSTA достатньо нова м.п. конденсатори живі.
Блок живлення be quiet! Pure Power 11 350W для систем, що у прижку використовують 150 W вважаю також достатнім.
----------------------------------------------------
У пошуку Pentium 4 Extreme Edition.
Топовий "Віллі" під 423.
Інші інженерники обговорю. :!: :?: :?:
vsharun
Повідомлень: 4
З нами з: 22 лютого 2023, 17:51

Re: XFX 7600GS

Повідомлення vsharun »

> Із моїх спостережень Prime95 в основному грузить ФПУ.

А що треба грузити тоді ? Що є у проца найскладніше ? :) SIMD і є найскладніші і найенергозатратні. FMA3/AVX2/AVX512 - це і є Prime95.

> В мене були випадки , коли годинами крутив прайм (допустим на проці з 4.4 ГГц ) а якщо крутити ігри/марки то проц виявляється стабільним лише на 3.8.

Що це за проц був і схема оверклоку ? 3.8-4.4 - це АМДшка ? Бо Core2 4.4 не брали, а для SandyBridge+ 4.4 - це зазвичай легко.

> 775Dual-VSTA достатньо нова м.п. конденсатори живі. be quiet! Pure Power 11 350W

Яка схема розгону ? Доречі чому не E8400/E6600, а P4 ?
ApostolCV
Повідомлень: 248
З нами з: 13 червня 2022, 15:42

Re: XFX 7600GS

Повідомлення ApostolCV »

vsharun, що я маю на увазі. Процесор - це по суті складна інтегральна схема в якій багато різних блоків. Які є не ідеальні, і по різному "відшліфовані" у процесі травлення.
Так певні блоки які допустим відповідають за певні інструкції із-за меншої якості , чи деградації у випадку ретро пк не здатні працювати на високих частотах в софті , що їх активно використовує.
Тому явний приклад , що я описував постом вище. Чи як приклад на одному відомому ютуб каналі . Де "розумний" користувач використовував i7 під боксовим Інтеловським кулером. І через певний проміжок часу проц тягне ігри але крашиться при запуску Ютуб. :mrgreen:
-- Селерони чудово їдуть 4,4 особливо седарміл.
---Я жену не заради "попугаїв " у певній базі хвбота. Виключно заради процесу, вивчення можливостей платформ/архітектур/комбінації між собою.
----------------------------------------------------
У пошуку Pentium 4 Extreme Edition.
Топовий "Віллі" під 423.
Інші інженерники обговорю. :!: :?: :?:
vsharun
Повідомлень: 4
З нами з: 22 лютого 2023, 17:51

Re: XFX 7600GS

Повідомлення vsharun »

> Процесор - це по суті складна інтегральна схема в якій багато різних блоків. Які є не ідеальні, і по різному "відшліфовані" у процесі травлення.

Із складних юнітів у нього іх аж 2,5: execution unit та L1/L2 cache unit. Bus - low clock, frontend - також low clock. Тому я і спитав про схему оверклоку - multiplier чи FSB clock.
Так от перші два - це Prime95 smallest, інше - це Prime95 largest. Після чого можно сказати, що тестування проца та пам'яті - завершено успішно.

Чому я спитав про схему оверклоку: якщо ми не граємося з FSB clock'ом, то і north bridge out of play, але якщо граємось, то це вже не проц, а як приймає швидший FSB мост і периферія.

Креш в Ютубі незрозумілий, тому що VP7 - це геть простий кодек і мало стосується проца.
ApostolCV
Повідомлень: 248
З нами з: 13 червня 2022, 15:42

Re: XFX 7600GS

Повідомлення ApostolCV »

Розгін через FSB . Звичайно, може плюватись чутлива до цього комплектуха... Та сам NB.
----------------------------------------------------
У пошуку Pentium 4 Extreme Edition.
Топовий "Віллі" під 423.
Інші інженерники обговорю. :!: :?: :?:
Відповісти