Орераційна система для тестування всього підряд (після 2000 року випуску)

Питання пов'язані з не дуже старих або нових ПК
Аватар користувача
BreakPoint
Повідомлень: 291
З нами з: 11 червня 2022, 20:54
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Орераційна система для тестування всього підряд (після 2000 року випуску)

Повідомлення BreakPoint »

Є задача тестувати материнки "на потоці". Материнки Інтел починаючи з 775 та АМД починаючи з АМ2. Зараз використовую SSD з Windows 7. Але проблема в тому, що вона не стартує, якщо контроллер диску не такий, як при інсталяції. Перевіряти терба на потоці, тому переставляти Вінду не варіант.
Окрім старту систему бажано ще перевіряти онбордні звук та мережу.

Для старих систем у мене диск з 98 віндою. Вона паше без проблем від 486 до Пентіум 4. Треба щось подібне, але для більш сучасних систем.

Як варіант розглядаю PCI карту SCSI чи SATA з тією ж Сімкою. Але питання чи буде воно працювати на всьому спекті материнок.
radical
Повідомлень: 226
З нами з: 15 червня 2022, 15:47

Re: Орераційна система для тестування всього підряд (після 2000 року випуску)

Повідомлення radical »

BreakPoint писав: 11 червня 2023, 17:50 Зараз використовую SSD з Windows 7. Але проблема в тому, що вона не стартує, якщо контроллер диску не такий, як при інсталяції.
Чіпляємо SSD до PCI SATA контролера і переставляємо разом з ним. Профіт!
В якості софтового варіанту (теж працює, але не в 100% випадків), у safe mode примусово ставимо на контролер драйвер "стандартний IDE" перед тим, як переставити його на іншу систему.

Ще є варіант флешки с лайв ХР віндою, є навіть щось на зразок win8.1 з підтримкою мережі і інтернету. Або лінукс.

Є балалайки на зразок iodd/zalman, де на одному диску зберігається безліч образів. Працює майже скрізь, але не на 100%.
v0f41k
Повідомлень: 128
З нами з: 17 червня 2022, 16:46

Re: Орераційна система для тестування всього підряд (після 2000 року випуску)

Повідомлення v0f41k »

xp з "standart dual channel pci ide controller" спокійно переноситься між різними платами, думаю в win7 повинен спрацювати також. Але буде проблема з ліцухою, бо вона прошивається в біосі.
Аватар користувача
BreakPoint
Повідомлень: 291
З нами з: 11 червня 2022, 20:54
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Орераційна система для тестування всього підряд (після 2000 року випуску)

Повідомлення BreakPoint »

v0f41k писав: 12 червня 2023, 22:12 xp з "standart dual channel pci ide controller" спокійно переноситься між різними платами, думаю в win7 повинен спрацювати також. Але буде проблема з ліцухою, бо вона прошивається в біосі.
Спробував. Поки що працює.
Підігнали мені SATA DVD можна с Live CD завантажуватися. Щось на кшталт Ubuntu.
Флешек вільних вже не залишилося. А перекатувати образ я вже задовбався. До тогож швидкісь досить низька.
Відповісти