Опитування .

Старі ПК, комлектуючі, софт
Vlodek_d
Повідомлень: 21
З нами з: 09 квітня 2023, 21:01
Звідки: Львів

Опитування .

Повідомлення Vlodek_d »

Опитування .
На майбутнє замовлятиму в китайців наступні плати . Так як менше , ніж по 5 шт не виготовляють, а поштучно дорозпродати залишки в Україні мені буде важко і довго - вирішив зробити комплектами
1) Micro 8088 by Kiselev + ISA8_Backplane + ISA8_FDC + ISA8_CF-IDE ( 4 плати)
Свідомо не став включати в комплект TVGA9000. Бо : а) в товариства немає особливого бажання бавитися з розпайкою TQPF-208 мікросхем б)замовляти з Алі Т9000і-3 дорого, простіше донора купити в нас і невідомо що приїде в) ISA VGA карти можна знайти на радіобазарах без проблем.
Орієнтовна вартість комплекту в Україні очікується під 700 грн - але то дуже примірно. Можуть вилізти ще якісь fees&taxes, та й з Австрії/Латвії ще доправити треба. Одним словом, орієнтуватися треба на 800.
2) ISA8_OPL2 + ISA_EMS2Mb ( 2 плати)
Орієнтовна вартість комплекту в Україні очікується під 270 грн - але то дуже примірно. Можуть вилізти ще якісь fees&taxes, та й з Австрії/Латвії ще доправити треба. Одним словом, орієнтуватися треба на 300+.
3) CGA "original" card by HKZLAB ( 1 плата)
:( :( :( По квадратурі вона майже як весь комплект з п.1 (375 кв.см. проти 465 кв.см) і до того ж ще й чотирьохшарова. Тому вартість її зашкалює. Орієнтовна вартість однієї плати в Україні очікується під 650 грн - але то дуже примірно. Можуть вилізти ще якісь fees&taxes, та й з Австрії/Латвії ще доправити треба. Одним словом, орієнтуватися треба на 700+.

Резюме : п.п. 1 і 2 замовлятиму в любому разі , кому цікаво - зголошуйтеся.
Про пункт 3 - буду довго думати, якщо не знайду 5 бажаючих - не буду замовляти.
radical
Повідомлень: 242
З нами з: 15 червня 2022, 15:47

Re: Опитування .

Повідомлення radical »

ISA8_OPL2 + ISA_EMS2Mb
а це що?
звуковуха 8 біт?
Аватар користувача
Babasha
Повідомлень: 191
З нами з: 08 серпня 2022, 04:21

Re: Опитування .

Повідомлення Babasha »

radical писав: 13 квітня 2023, 15:56 ISA8_OPL2 + ISA_EMS2Mb
а це що?
звуковуха 8 біт?
Новодельный клон ADLIB'а (8-битная звуковая плата, вернее она играет "музыку" типа фм-синтез миди, а звуки в виде оцинковок не умеет так-как нет встроеного ЦАПа)
Vlodek_d
Повідомлень: 21
З нами з: 09 квітня 2023, 21:01
Звідки: Львів

Re: Опитування .

Повідомлення Vlodek_d »

Замовлені у китайців плати вже в Латвії. Очікуються в Україні орієнтовно через 1,5 тижні, як хтось поїде .
1) Комплект Micro 8088 by Kiselev + ISA8_Backplane + ISA8_FDC + ISA8_CF-IDE ( 4 плати) . Зробили жовті брати знижку, і ціна комплекту плат вже в Україні очікується 650 грн. Несподівана халява.
2) ISA8_OPL2 + ISA_EMS ( 2 плати) . Переграв я трошки - замовив все-таки плати EMS 4 MB. Вони суттєво більші - 176.5 x 102.9mm(6.95 x 4.05 inches) проти 104.1 x 102.9mm(4.10 x 4.05 inches). Тому й ціна суттєво більша стала. Але жовті брати :D знову ж таки зробили знижку ,і ціна комплекту плат вже в Україні очікується 340 грн. Не сильно то й подорожчало.
A4241
Повідомлень: 82
З нами з: 17 січня 2023, 22:10

Re: Опитування .

Повідомлення A4241 »

Я так розумію все це тільки плати, без чіпів?
Взагалі у мене ХТ з ІДЕ вже є, а ось номери 2 та 3 цікаві
Vlodek_d
Повідомлень: 21
З нами з: 09 квітня 2023, 21:01
Звідки: Львів

Re: Опитування .

Повідомлення Vlodek_d »

A4241 писав: 23 квітня 2023, 00:05 Я так розумію все це тільки плати, без чіпів?
Взагалі у мене ХТ з ІДЕ вже є, а ось номери 2 та 3 цікаві
Так, це голі плати. Щодо чіпів - запропоную деяку кількість мікросхем для збирання Adlib.
Бо:
Замовив вже й мікросхеми на Adlib - там є не те щоб дуже рідкісні, але не дуже доступні в Україні ( за винятком хіба LM386 ).
Знову довелось закуповувати по 3-5-10 шт, тож " в нагрузку" до плати Adlib ,буду пропонувати набор мікросхем для нього.
YM3812+Y3014B+LM386+RC4136N. За все про все - очікувана ціна в Україні - 4,5 евро. Тобто 190 грн .
Що Ви маєте на увазі під номерами 2 і 3 ?
radical
Повідомлень: 242
З нами з: 15 червня 2022, 15:47

Re: Опитування .

Повідомлення radical »

Не завадило б додати трохи інформації, що воно і для чого.
A4241
Повідомлень: 82
З нами з: 17 січня 2023, 22:10

Re: Опитування .

Повідомлення A4241 »

Vlodek_d писав: 23 квітня 2023, 08:36 Так, це голі плати. Щодо чіпів - запропоную деяку кількість мікросхем для збирання Adlib.
Бо:
Замовив вже й мікросхеми на Adlib - там є не те щоб дуже рідкісні, але не дуже доступні в Україні ( за винятком хіба LM386 ).
Знову довелось закуповувати по 3-5-10 шт, тож " в нагрузку" до плати Adlib ,буду пропонувати набор мікросхем для нього.
YM3812+Y3014B+LM386+RC4136N. За все про все - очікувана ціна в Україні - 4,5 евро. Тобто 190 грн .
Що Ви маєте на увазі під номерами 2 і 3 ?
Так, в ідеалі таке взагалі бажано з повним комплектом, щоб не шукати кожної деталі, я б доплатив.
Номер 3 - ну мене цікавить і CGA-карта на додаток до адлібу, поки у мене є тільки EGA з набором різних кварців, але там не дуже точна CGA-емуляція, Area 5150 не працює.
radical писав: 23 квітня 2023, 09:59 Не завадило б додати трохи інформації, що воно і для чого.
Це набір для новоробної збірки аналога першого IBM PC(по типу 5150) і плат до нього. Якщо стару плату з процом 8088 в принципі знайти ще можна, флоппі-контролер і ISA VGA карту теж, то завантажитися штатно з більш нового HDD не вийде, а старі майже всі померли вже. Для цього потрібний XT-IDE.
Адліб - найперша популярна звуковуха для РС, оригінал коштує шалених грошей, от і збирають клони. Те ж саме з оригінальною відеокартою, особисто я не тільки демки хочу на ній запускати, але й можливо трохи попрограмувати.
Vlodek_d
Повідомлень: 21
З нами з: 09 квітня 2023, 21:01
Звідки: Львів

Re: Опитування .

Повідомлення Vlodek_d »

A4241 писав: 23 квітня 2023, 15:49 Так, в ідеалі таке взагалі бажано з повним комплектом, щоб не шукати кожної деталі, я б доплатив.
Номер 3 - ну мене цікавить і CGA-карта на додаток до адлібу, поки у мене є тільки EGA з набором різних кварців, але там не дуже точна CGA-емуляція, Area 5150 не працює.
CGA Redux ще не замовляв, 90 % що буде в наступному замовленні. Не сама популярна іграшка, й дорого виходить,
Тому на наступне замовлення доведеться мені вже організовувати збір коштів ( там будуть ще дуже цікаві проекти :)
Я не роблю з цього бізнес, а лише пропоную з того , що довелося замовляти в "товарних кількостях".
Пропоную по собівартості, і ще займатися комплектацією, нести відповідальність за те, що якась мікросхема глюкава приїде - не хочу.
Поділитися тим, чого маю з запасом - завжди готовий. Щодо плат п.2 - напишу в приват.
Відповісти