Пропоную AT корпуси

Старі ПК, комлектуючі, софт
Аватар користувача
BreakPoint
Повідомлень: 316
З нами з: 11 червня 2022, 20:54
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Пропоную AT корпуси

Повідомлення BreakPoint »

До войны делал один проект на 6 ретро компов. Но не доделал, и уже вряд ли доделаю. Поэтому у меня остались 6 корпусов: 2 десктопа, 4 мини-тауэра. Все с БП. Состояние разное, есть неплохие совсем, есть более потертые.
Есть желающие преобрести за 150-200грн. По Киеву возможен самовывоз, по Украине новой почтой - но упаковка будет их. У меня таких больших коробок нет.
Востаннє редагувалось 02 липня 2022, 09:21 користувачем BreakPoint, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
BreakPoint
Повідомлень: 316
З нами з: 11 червня 2022, 20:54
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Изучу спрос на АТ корпуса.

Повідомлення BreakPoint »

Завтра-послезавтра выложу.
Аватар користувача
BreakPoint
Повідомлень: 316
З нами з: 11 червня 2022, 20:54
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Изучу спрос на АТ корпуса.

Повідомлення BreakPoint »

Вот такие
IMG_4901.JPG
Перший з верху вже забрали
Востаннє редагувалось 02 липня 2022, 09:22 користувачем BreakPoint, всього редагувалось 1 раз.
v0f41k
Повідомлень: 128
З нами з: 17 червня 2022, 16:46

Re: Изучу спрос на АТ корпуса.

Повідомлення v0f41k »

верхній та нижній цікаві.
другий зверху потребує заміни морди на ретро, тому бажано вказати її розміри, можливо якась з тих що є підійде.
третій зверху бажано вмикнути, до не видно що там за псевдосклом.
Десктопи в яких 3"5 флопі праворуч а не ліворуч від 5"25 треба дивитися всередині та сзаду. Бо інколи мають розпорки і розташування блоку живлення не в куті.
Аватар користувача
BreakPoint
Повідомлень: 316
З нами з: 11 червня 2022, 20:54
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Изучу спрос на АТ корпуса.

Повідомлення BreakPoint »

В батька на роботі був селерон 300А в самє такому корпусі як перший зверху. Я на ньому перший раз в інтернет зайшов :D
Другий зверху це мабуть для останніх АТшних матернинок, BX та VIA133.
У третього кріплння під жорсткий диск під БЖ, я ледь занйшов.
Самий нижній. Так, у нього БЖ сбоку, але над материнкою. Тобто його терба зняти, щоб мати поставити. У нього морда у мілких подряпинах. На на шильді 2 тріщіни.

Поки ставлю в резерв. Я все одно до тебе за перехідником на Sun поїду, можу взяти, вживу подивишся.
radical
Повідомлень: 242
З нами з: 15 червня 2022, 15:47

Re: Изучу спрос на АТ корпуса.

Повідомлення radical »

BreakPoint писав: 17 червня 2022, 19:55 В батька на роботі був селерон 300А в самє такому корпусі як перший зверху. Я на ньому перший раз в інтернет зайшов
У нас в таких були в універі трійки-четвірки. Там ще жовтий дісплей hi/lo під темним склом, якщо я не плутаю з іншим корпусом.
Потім у ці корпуси робили "апгрейд", ставили AT плати з целеронами, що дозволяло, принаймні, зберегти корпус із блоком живлення.
Я пам'ятаю, який буст був після заміни 486DX на celeron, коли після канікул я с подивом виявив у тому самому знайомому комп'ютері 98 віндовз замість 95 і швидкий процесор замість четвірки.
Аватар користувача
BreakPoint
Повідомлень: 316
З нами з: 11 червня 2022, 20:54
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Изучу спрос на АТ корпуса.

Повідомлення BreakPoint »

Перший з гори вже забрали
pavlo_lviv
Повідомлень: 34
З нами з: 16 липня 2022, 16:52

Re: Изучу спрос на АТ корпуса.

Повідомлення pavlo_lviv »

BreakPoint писав: 02 липня 2022, 09:20 Перший з гори вже забрали
Нижній теж )

Зображення
Відповісти