Ціни на старе залізо

Є бажання поспілкуватися на загальні теми, тоді тобі сюди
Аватар користувача
BreakPoint
Повідомлень: 316
З нами з: 11 червня 2022, 20:54
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Ціни на старе залізо

Повідомлення BreakPoint »

Там як раз здебільшого офісний непотреб був. Серверної пам'яті я взагалі не бачив. Хоча не дуже придивлявся.
Гігові DDR відправив на лом, бо всі кінгстони побиті, а інше лютий ноунейм.
DDR2 були тільки 512 та гіг.

Ще була планка DDR3 Patrion ADM memory. Яле в мене платформи для тестування немає. А на Інтелівському чіпсеті вона у Memtest сипле помилками.
radical
Повідомлень: 242
З нами з: 15 червня 2022, 15:47

Re: Ціни на старе залізо

Повідомлення radical »

v0f41k писав: 27 січня 2023, 00:10 sdram не робочі 512 та 1024 по ціні лому купив би або обміняв на інші планки в лом.
вони сиплють помилками чи не запускаються взагалі?
у мене є на обмін в якості лому з десяток різних планок, битих або малого об'єму, які мені не потрібні.
Можу обміняти їх на SDRAM

До речі, в купі непотрібної ДДР (навіть модулів по 256) не забувайте дивитись такі модулі
https://bartxstore.com/winbond-bh-5-ch- ... ion-guide/

на них є покупці
BreakPoint писав: 27 січня 2023, 10:17 Ще була планка DDR3 Patrion ADM memory. Яле в мене платформи для тестування немає. А на Інтелівському чіпсеті вона у Memtest сипле помилками.
вона просто бита, скоріше за все
v0f41k
Повідомлень: 128
З нами з: 17 червня 2022, 16:46

Re: Ціни на старе залізо

Повідомлення v0f41k »

BreakPoint писав: 27 січня 2023, 10:17 Там як раз здебільшого офісний непотреб був. Серверної пам'яті я взагалі не бачив. Хоча не дуже придивлявся.
Гігові DDR відправив на лом, бо всі кінгстони побиті, а інше лютий ноунейм.
DDR2 були тільки 512 та гіг.
...
гігові дарма на лом відправив. Серверна саме у мене. Ті що не BGA чіпи добре підлягають ремонту. Пофігу що нонейм, головне щоб чіпи не BGA
Відповісти